Реалізація газу


ПРОДАЖ ГАЗУ
Інформаційне повідомлення

Доводимо до Вашого відома, що наразі визначення ціни на природний газ залежить від його цільового призначення.

ТКЕ та об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) надано пропозицію щодо укладання з червня 2021 року трирічного договіру із ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг». Ціна першого року складатиме 7,42 грн за один кубометр (з ПДВ, але без врахування тарифу оператора газотранспортної системи). У межах контракту довгострокова ринкова ціна поширюється лише на обсяг природного газу, який відповідає історичному обсягу споживання ТКЕ для виробництва тепла і гарячої води для потреб населення за аналогічний період. Цінові пропозиції для теплокомуненерго у наступних періодах (з 1 липня 2022 року та з 1 липня 2023 року) будуть проіндексовані.

У зв’язку з відміною Урядом України з 1 серпня 2020 року механізму ПСО для потреб побутових споживачів та релігійних організацій, інформація щодо умов закупівлі компаніями-постачальниками природного газу для потреб населення, а також актуальні ціни для промислових споживачів розміщені на офіційному веб-сайті ТОВ “ГПК “Нафтогаз Трейдинг”.
Для побутових споживачів, а також малого та середнього бізнесу, актуальну інформацію щодо діючих тарифів можна знайти на офіційному веб-сайті ТОВ “ГПК “Нафтогаз України”.

З метою забезпечення актуальною інформацією щодо цін на природний газ для різних категорій споживачів, представляємо Цінову матрицю Групи Нафтогаз (посилання).
* * *
Інформаційне повідомлення

У зв’язку зі зміною схеми продажу газу в Групі Нафтогаз постачання природного газу споживачам і продаж природного газу комерційним підприємствам здійснюється через дочірні підприємства- ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» та ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг».

Постачання природного газу кінцевим споживачам всіх категорій:
- Промисловим підприємствам
- Бюджетним установам
- Суб’єктам малого і середнього бізнесу
- Побутовим споживачам (населенню)


Біржова торгівля природним газом (з передачею газу на ВТТ, у підземних сховищах газу), трейдингові операції, продаж промисловим підприємствам
* * *
Повідомлення

Оператор ГТС надає можливість всім споживачам газу в Україні в онлайн режимі перевірити наявність постачальника в Інформаційній платформі за посиланням https://tsoua.com/kliyentam/pereviryty-nayavnist-postachalnyka/


* * *

Повідомлення для постачальників, які уклали з Компанією договори купівлі-продажу природного газу

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» (далі – Продавець) інформує всіх постачальників природного газу, з якими укладені договори купівлі-продажу природного газу (далі – Покупці), про таке.

Відповідно до п. 11.2 діючих Договорів купівлі-продажу природного газу (далі – Договори) Продавець повідомляє Покупців, що з «01» березня 2019 року застосовуються наступні пункти Договорів:

абзаци перший та другий пункту 3.2, абзац другий пункту 3.3.
* * *

Повідомлення для контрагентів, які уклали з Компанією договори постачання природного газу

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» (далі – Постачальник) інформує всіх виробників теплової енергії, з якими укладені договори постачання природного газу (далі – Споживачі), про таке.

Відповідно до п. 11.2 діючих Договорів постачання природного газу (далі – Договори) Постачальник повідомляє Споживачів, що з «01» березня 2019 року застосовуються наступні пункти відповідних Договорів:

пункти 2.3, 3.2.2, 3.4.2, 3.8.2, абз.2) підп. 3.9.2 п.3.9, 3.13, 5.7, абзац п’ятий підп.5) п.6.2, підп.8) п.6.2, підп.4) п.6.3, абзац третій підп.2 п.6.4 Договору(ів).

Відповідно, пункти 3.2.1, 3.4.1, 3.8.1, абз.1) підп. 3.9.2 п.3.9, абзац четвертий підп.5) п.6.2, абзац другий підп.2 п.6.4 Договору(ів) з «01» березня 2019 року не застосовуються.
* * *
Інформаційне повідомлення

У зв’язку зі зміною схеми продажу газу, з 1 жовтня 2018 року постачання і продаж газу промисловим та комерційним підприємствам реалізовуватиметься через дочірню компанію «Нафтогаз трейдинг»
(докладніше)