Нафтогаз змінюється


2015-го Група Нафтогаз розпочала зміни, щоб приносити більше користі для України та українців.

Ми вже подолали великий шлях, перетворившись з чорної діри для державного бюджету на його найбільшого донора, виграли арбітраж проти Газпрому, збили його претензії та домоглися вигідного для країни транзитного контракту.

Попереду багато нових важких викликів та завдань. Пандемія COVID-19 серйозно похитнула позиції нафтогазових компаній у всьому світі, збитків зазнала й Група Нафтогаз..

Щоб відстояти отримані позиції та завоювати нові горизонти, ми маємо стати ще ефективнішими, ще мобільнішими та справді інноваційними.

Основні наші цілі:
  - Зміна правил, аби не дати жодних шансів для розвитку корупції
  - Захист енергонезалежності України
  - Надійний грошовий потік від Нафтогазу до бюджету України
  - Розвиток інновацій в державному секторі
  - Green Deal та нові бізнеси
  - Вихід Нафтогазу на ІРО

Задля цього вже зараз Нафтогаз змінюється. Зокрема, йдеться про:
  ● організаційну трансформацію: боротьбу з бюрократією, управління ефективністю співробітників (OKR), модернізацію моделі управління;
  ● розробку та реалізацію довгострокової бізнес-стратегії;
  ● перебудову внутрішніх процесів: централізацію, інтеграцію та діджиталізацію функцій управління, нові підходи до закупівель, впорядкування CAPEX/OPEX (капітальні видатки/операційні видатки): встановлення пріоритетів та контроль, сувору фінансову дисципліну тощо;
  ● розвиток культури лідерства всередині компанії.

На початку 2021-го Група публічно представила нову корпоративну стратегію до 2025 року. Вона передбачає, що майбутнє Нафтогазу базуватиметься на трьох бізнес-платформах: «Газовий бізнес», «Постачання кінцевим споживачам» та «Низьковуглецеві бізнеси».

Докладніше про трансформацію Групи Нафтогаз можна прочитати в новинах на нашому сайті: