Кар’єра


ЗАГАЛЬНА СТРУКТУРА ПЕРСОНАЛУ

Нафтогаз – один з найбільших роботодавців України. На підприємствах, що входять до групи, та в компанії Укрнафта працює понад 80 тис. осіб, а разом з працівниками регіональних газорозподільчих компаній, в яких Нафтогаз володіє міноритарними частками, – понад 100 тис. осіб.

У 2014 році за розпорядженням Кабінету Міністрів України відбулася зміна керівництва Нафтогазу. 26 березня 2014 року компанію очолив Андрій Коболєв. Головними стратегічними завданнями нового менеджменту стали реформа Нафтогазу та ринку газу в Україні за європейським зразком, а також забезпечення надійності постачання газу споживачам.

З призначенням нового керівництва, в політиці компанії щодо роботи з персоналом відбулися ґрунтовні зміни, які відображають стратегічні задачі Нафтогазу. Зокрема, була розроблена та прийнята нова HR-стратегія, яка реалізується за такими напрямами: підвищення організаційної ефективності, побудова ефективних HR-процесів, зміна управлінських практик, підвищення рівня залученості та мотивації працівників.

Шановні відвідувачі сайту!
Матеріали на цій сторінці оновлюються.
Дякуємо за розуміння!
Адміністрація сайту